ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان
ایمپلنت , دندانپزشکی, لامینت, سفید کردن دندان

محصول جدید کمپانی Planmeca، اسکنر داخل دهانی بدون نیاز به پودر برای اسکن است که با دقت و سرعت بالایی کار اسکن از دندان ها را انجام می دهد. توسط این اسکنر بصورت real-time می توان از یک واحد دندان تا یک آرک کامل را از دهان اسکن کرد. مدل دیجیتال را می توان با فرمت STL خروجی گرفت وبه منظور طراحی و تراش ، این فایل را به هر لابراتوار که سیستم کدکم دارد، ارسال کرد. این اسکنر به عنوان اولین اسکنر داخل دهانی است که قابلیت اتصال به لپ تاپ را دارد. اسکنر با استفاده از تنها یک کابل به لپ تاپ متصل می گرددوبه همین دلیل جابجا کردن آن به راحتی امکان پذیر می باشد. این اسکنر از تکنولوژی لیزر آبی استفاده می کند. برای بدست آوردن الگوی دقیق دندان ، از جهات مختلف لیزر پرتاب و فاصله دقیق محاسبه می گردد. در کنار دقت بالایی که این اسکنر دارد، شما می توانید به صورت real-time نتایج را مانند یک ویدئو همزمان ببینید. ثبت داده ها به صورت ویدئو و همزمان تعیین دقیق الگوی سه بعدی دندان ها ، این سیستم را انعطاف پذیر تر از گذشته کرده است. با وجود این شاخصه شما می توانید هر زمان که خواستید اسکن کردن را متوقف کنید و مجدد ادامه اسکن را از یک نقطه که قبلا اسکن شده است، ادامه دهید. اسکنر شامل هد های قابل تعویض با سایز های مختلف می باشد. کوچکترین آنها برای اسکن از قسمت های خلفی، دهان کودکان و بیماران دارای تروما در دهان مناسب می باشد. این هد ها قابل اتوکلاو کردن می باشد. به علاوه، به دلیل این که اسکنردارای اجزای حرکتی اندک می باشد، طول عمر آن بسیار بالاست. به همین دلیل اسکنر همیشه کالیبره باقی می ماند و هیچ نوع استهلاکی نخواهد داشت.

 

 

نرم افزار شامل دو ماژول Scan only و Scan&Design می باشد.که به فراخور نیاز مشتری خریداری می شود.
کمپانی Planmeca همچنین نرم افزاری را برای طراحی سه بعدی پروتز های مورد نیاز ازقبیل :inlay، Onlay، Veneer، Crown و Bridge که سازگار با اسکنر و ماشین تراش می باشد را در قالب یک بسته نرم افزاری ارائه می دهد. این نرم افزار بصورت شناور بین کاربر های مختلف قابل استفاده است، یعنی یک کاربر فقط کار اسکن را انجام دهد و کاربر بعدی کار طراحی را همزمان انجام دهد.

 

به دلیل اینکه نرم افزار PlanCAD easy در قالب یک ماژول روی نرم افزار مادر Romexis ارائه می گردد، این امکان فراهم شده است که بافت نرم اسکن شده را روی تصاویر CBCT گرفته شده از بیمار منطبق کنیم. این ترکیب سبب تولید داده های ارزشمندی به منظور استفاده در برنامه ریزی جراحی ایمپلنت می گردد. در این ترکیب شما می توانید پروتز طراحی شده را قبل از جایگذاری ایمپلنت مشخص کنید که از این طریق شما به راحتی می توانید محل قرار گیری ایمپلنت را قبل از جراحی تعیین کنید.

 

 نام :*
پست الکترونیک :
کد را وارد کنید: *
reload, if the code cannot be seen

اطلاعات تماس کلینیک دندانپزشکی دکتر ادیب

دکتر محمود ادیب – جراح دندانپزشک – ایمپلنتولوژیست

 


 

 

مطب دکتر ادیب


دكتر اديب ، جراح دندانپزشك ، ايمپلنتولوژيست ، ايمپلنت فوري ،All on 4 ، درمان لقي دست دندان ، دندانپزشكي زيبايي ، لبخند هاليوودي ، مرتب كردن دندان ها بدون ارتودنسي ، كامپوزيت ونير لامينيت ونير ، روكش هاي زيركونيا ، فول سرام ، سفيد كردن دندان ها ، بليچينگ ، (Bleaching) ، روكش هاي IPS ، ارتودنسي ، ارتودنسي نامرئي ، دکتر محمود ادیب

20% تخفیف ویژه زیبایی و سفید کردن دندان (BLEACHING)
دارای گواهینامه رسمی :

-    ایمپلنت از آکادمی ایمپیلنتولوژی فرانسه

-    پیوند استخوان (Bone Graft)   از دانشگاه NYU آمریکا (نیویورک)

-    عضو کنگره بین المللی ایمپلنتولوژی ICOI

 

 

 

 

 

 

آدرس: تهران، پایین تر از میدان فلسطین، خیابان بزرگمهر، روبروی خیابان سرپرست، پلاک 30، طبقه همکف

تلفن: 66400483 – 66400484
موبایل: 09354712944